דיני עבודה

מחלקת דיני העבודה במשרד בראשותה של עו"ד רונית יפה, הינה בעלת ניסיון רב והיא מתמחה במגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום משפט העבודה בישראל.
עורכות הדין במחלקה הינן כולן עורכות דין ותיקות ומנוסות והשירות הניתן ללקוחות החברה ניתן על ידן באופן אישי והדוק.

מחלקת דיני העבודה במשרד פיתחה מומחיות בייצוג מעסיקים וזאת בכל תחומי משפט העבודה, הן במישור האינדיבידואלי ובן במישור הקיבוצי, בתיקי ליטיגציה מורכבים בעלי השלכות רוחב, כמו גם בייעוץ שוטף.

למשרד ניסיון ומומחיות בייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה, בגישורים ובניהול וליווי מו"מ לחתימה על הסכמים קיבוציים, לרבות בהתארגנות עובדים ראשונית ובהסכמי התייעלות.

המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי שוטף, בכל תחומי משפט העבודה, ובכלל זה לווי חברות בהליכי התייעלות, רה ארגון והבראה, לווי חברות בהסכמים לרכישת פעילויות, לרכישת חברות, לרבות מיזוגים, ולווי בעת שינויים מבניים.

המשרד מלווה ומייעץ למעסיקים החל מתחילת עבודתו של עובד בחברה וכלה בסיומה, לרבות בכל הקשור לניהול השוטף של המשאב האנושי, עמידה בדרישות החקיקה (הגברת האכיפה) תוך סיוע בקביעת מדיניות אכיפה התואמת לדרישות החקיקה, כמו גם לווי וסיוע בהליכי שימוע וסיום קשר העבודה, באופן שעומד בדרישות בתי הדין לעבודה כפי שהן מתפתחות מעת לעת.

עורכות הדין במחלקת דיני העבודה מלוות חברות ציבוריות בקביעת מדיניות תגמול, נוטלת חלק בישיבות דירקטוריון וועדות תגמול, ומעבירות הרצאות הן לרובד הניהולי בחברה והן לציבור עובדיה, לרבות בנושא מניעת הטרדה מינית, הגברת האכיפה בדיני עבודה, הליכי קבלה לעבודה וסיום קשר העבודה וכיו"ב.

המחלקה פתחה מומחיות בעריכת כל סוגי ההסכמים הנדרשים בקשר עם ייצוג עובדים, לרבות הסכמים קיבוציים, הסכמי העסקה, הסכמי פרישה, הסכמים מסחריים בקשר עם העובדים, הסכמים למתן שירותי כוח אדם, הסכמים לקבלת שירותי מיקור חוץ וכיו"ב.

כמו כן נותן המשרד חוות דעת משפטיות בכל תחומי משפט העבודה, לרבות לצורך הכנת תשקיפים והיערכות למכירה.

בנוסף לייעוץ השוטף, לליטיגציה בבתי הדין לעבודה, להכנת הסכמים וחוות דעת, יש למחלקה ניסיון רב גם במעורבות בחשיבה אסטרטגית וטקטית בתפר ובתחומים המשיקים של יחסי העבודה וניהול משאבי אנוש.

ניתן דגש על טיפול מונע – Preventive Law – ובמסגרת זאת מציעה המחלקה ללקוחות המשרד דרכים לצמצום או לביטול חשיפה לא רצויה בתחום הרחב של משפט העבודה.

על לקוחות המחלקה נמנים שורה ארוכה של מעסיקים מהגדולים ומהמובילים בישראל ובחו"ל. חברות היי טק, לרבות חברות גלובאליות, חברות יבוא, חברות תעשייתיות, חברות מתחום הבניה והתשתיות, בנק וחברות בשוק ההון, חברות השקעות וחברות שירותים מהמובילות במשק.

עו"ד רונית יפה הוסמכה כמגשרת בשנת 2000 ומשמשת כמגשרת בתיקים ובסכסוכים בתחום משפט העבודה.